Noclegi w górach

tanie pokoje * wyżywienie * atrakcje

Wygodne pokoje

stawiamy na komfortowe warunki wypoczynku

Smaczna kuchnia

Oferujemy noclegi z wyżywieniem, różnorodna kuchnia

Piękne widoki

Z naszych pokoi rozciągają się piękne widoki zapierające dech 
Tatrzański Park Narodowy
Tatrzański Park Narodowy, to jeden z 23 parków narodowych na terenie Polski. Został utworzony w 1955 roku i jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów i miłośników gór. Nic w tym dziwnego, ponieważ ze względu na walory przyrodnicze i teren, na którym się znajduje jest niezwykłym miejscem, na odpoczynek i piesze wędrówki.

Tatrzański Park Narodowy znajduje się w województwie małopolskim i zajmuje powierzchnię 211,97 km², a jego symbolem jest kozica na niebieskim i białym tle. Jest to jedyny park w Polsce o charakterze wysokogórskim, gdzie znajdują się największe szczyty, oraz najgłębsze jaskinie w naszym kraju. Malowniczy krajobraz zapiera dech w piersiach i zachęca do pieszych wędrówek pięknymi szlakami turystycznymi, wśród dzikiej natury. W Tatrzańskim Parku znajduje się kilka schronisk oferujących noclegi i usługi gastronomiczne. Jest, także jednym z najczęściej wybieranych kierunków wycieczkowych. Przez cały rok przewija się tu tysiące turystów, którzy spragnieni cudownych widoków i prawdziwego góralskiego klimatu masowo zjeżdżają się z różnych zakątków Polski, oraz z zagranicy, przeważnie zatrzymując się w stolicy Tatr, czyli w Zakopanem.

Atrakcje Tatrzańskiego Parku Narodowego

Tatrzański Park Narodowy posiada mnóstwo atrakcji, których nie sposób odwiedzić podczas jednego, kilkudniowego pobytu, lecz klika najważniejszych musi się znaleźć obowiązkowo na naszej liście.

Kasprowy Wierch - Jest to jedna z najbardziej popularnych atrakcji w całych Tatrach, gdzie na sam szczyt, z małą przesiadką w Myślenickich Turniach zawiezie nas kolej liniowa. Będzie to bez wątpienia wspaniałe przeżycie, ponieważ z okna kolejki będziemy mogli podziwiać piękne widoki, a jeżeli dopisze nam szczęście, to mamy szansę dostrzec na szczytach górskie kozice. Nie mniej jednak, jeżeli zdecydujemy się na tą atrakcję musimy się liczyć z kilkugodzinnym staniem w kolejce do kasy biletowej, ponieważ zainteresowanych osób jest mnóstwo.

Morskie Oko - Jest to chyba najbardziej znane miejsce w całym Parku Narodowym, gdzie rocznie przewija się kilkaset turystów. Jest to górskie jezioro, uważane za najpiękniejsze w całej Polsce. Otoczone najwyższymi szczytami, które są na wyciągnięcie ręki, przy ładnej i bezchmurnej pogodzie. To właśnie z tego schroniska nad Morskim Okiem możemy wyruszyć na Rysy, czyli najwyższy szczyt w Polsce.

GiewontJest to kolejne popularne miejsce w Tatrzańskim Parku Narodowym, czyli szczyt o nazwie "Giewont", na który możemy udać się pieszo. Na szczycie znajduje się Śpiący Rycerz, z charakterystycznym krzyżem.

To tylko, kilka atrakcji, które można zwiedzić w tym cudownym i malowniczym miejscu jakim jest Tatrzański Park Narodowy. Dlatego, jeżeli nie byłeś nigdy w Tatrach, może pora to zmienić i na najbliższy urlop wybrać właśnie to miejsce?

GDZIE NOCOWAĆ?

Do dyspozycji Gości jest 20 pokoi 2-, 3-, 4- osobowych. Pokoje zostały wyposażone w łazienkę z kabiną prysznicową. Pokoje są jasne, przestronne i funkcjonalnie urządzone. W cenie noclegu ręczniki.

Na wyposażeniu pokoi znajdują się:
- łóżko pojedyncze
- stolik z pufy lub krzesła
- telewizor LCD z pilotem
- szafa z półkami i wieszakami
- łazienka z prysznicem, umywalką i WC
- bezprzewodowy Internet
- pościel
- ręczniki

Bliższa i dalsza okolica obfituje w atrakcje - zarówno dla miłośników aktywności oraz tych, którzy wolą spędzić czas nieco spokojnie. 

noclegi-gazdy.pl Spędź urlop w górach tak jak lubisz!